Ďakujeme za Váš záujem sa stať členom LUMINIA rodiny! Moc si vážime, že ste si vybrali práve nás. V záujme poskytovania nadštandardnej starostlivosti zákazníkovi si zakladáme na osobnom a ústretovom prístupe v každej prevádzke a preto si našich partnerov tiež starostlivo vyberáme.

Po potvrdení spolupráce, Vám budú LUMINIA produkty dostupné za veľkoobchodné ceny, s úvodnou objednávkou v minimálnej hodnote 700€. Minimálna hodnota doobjednávok je 200€. Radi Vám pomôžeme vybrať z LUMINIA kolekcie zaručené best-sellery alebo tie správne produkty podľa preferencií Vašich zákazníkov.

Vyplňte prosím nasledujúci formulár alebo pošlite nám Vaše detaily na info@luminia.com

    Odkazy na Vaše profily na sociálnych sieťach: facebook, Instagram, twitter, pinterest, atď.

    V záujme podpory našich predajcov a ústretovo k našim zákazníkom, odporúčané maloobchodné ceny LUMINIA produktov sú na úrovni oficiálnych cien online obchodu. Vyššie predajné ceny môžu byť stanovené po vzájomnej písomnej dohode. LUMINIA si rezervuje právo zrušiť spoluprácu s predajcami, ktorí predávajú za nižšie ceny ako oficiálne ceny online obchodu, ponúkajú produkty za zľavnené alebo akciové ceny, predávajú na platformách tretích strán, sú len online bez kamennej prevádzky, alebo v prípade poškodenia značky LUMINIA a porušenia zásad starostlivosti o zákazníkov.